• کاتالیست­ها

کاتالیست ها (اکسید) فلزات واسطه و … بر پایه های اکسیدی با ارتقاء دهنده ها میباشند که استفاده گسترده ای در صنایع پالایش نفت و گاز، تبدیل گاز و بخصوص پتروشیمی دارد، بطوریکه 85 درصد از محصولات شیمیائی و پتروشیمی با استفاده از کاتالیست تولید می شوند. همچنین این کاتالیستها در صنایع فولاد، مواد غذائی و از همه مهمتر در خودرو ها استفاده می شوند.

محققین شرکت با اطلاعات وسیع علمی و نیز تجربیات چند ده ساله روی ساخت و تعیین مشخصات و تست کاتالیست ها تاکنون کاتالیست­های کراکینگ بستر سیال (RFCC)، گوگردزدائی سوخت خودروها، تبدیل گاز به سوخت­های مایع(GTL) و مبدل کاتالیستی خودروهای بنزینی را در مقیاس Bench تهیه نموده و آمادگی تولید انبوه آنها را دارند.

سالانه صدها میلیون دلار کاتالیست در موارد فوق در کشور مصرف می شود. کاتالیست RFCC از پرمصرف ترین و مبدل کاتالیستی از گرانترین این کاتالیست ها با استفاده وسیع می باشد.

 

  • مواد نانوساختار

نانو لوله های کربنی، گرافن و نانو ساختار های (اکسید) فلزات از پرمصرف ترین محصولات فناوری نانو می باشند که با سابقه چند تا بیش از ده سال توسط محققین شرکت در مقیاس آزمایشگاهی ساخته شده و در کاربردهای مختلفی مورد استفاده قرار گرفته است. آمادگی تولید مقیاس پایلوت و سپس تولید انبوه این نانوساختار ها در شرکت وجود دارد.

 

برای سفارش محصول و دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه نمایید.